Promocja zdrowia Telefony komórkowe Bezpieczny internet Profilaktyka uzależnień Zachowaj Trzeźwy Umysł Priorytety Certyfikaty Dzień Bezpieczeństwa Spektakle profilaktyczne DOPALACZE - ULOTKA Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych Nadwaga i otyłość Pierwsza Pomoc Przedmedyczna Nasz Kodeks Hejt - jak sobie z nim radzić? Opieka stomatologiczna Monitoring w szkole Bezpieczeństwo w Internecie BHP w czasach koronawirusa/Sanepid Psychologiczne bezpłatne wsparcie dla dzieci i rodziców Broszury profilaktyczne

Bezpieczeństwo i profilaktyka

Spektakle profilaktyczne

• 16 XII 2015 r. szkolny kabaret zaprezentował uczniom klas IV-VI spektakl, przygotowany na finał Konkursu Wojewódzkiego na Małą Formę Teatralną o charakterze profilaktycznym „PROFORMA”.

Używki i Fałszywe oskarżenia - NIE / Zaufanie i Rozmowa - TAK

• 12.02. 2016r.  uczniowie klas I - VI uczestniczyli w lekcji prezentowanej przez Teatr Edukacyjny nt. "Savoir-vivre. Nauka dobrego wychowania i etykiety". Widzowie utrwalali znajomość obyczajów i form towarzyskich oraz przypominali sobie podstawowe zwroty grzecznościowe.
  •  1 grudnia 2016 r. do naszej placówki zawitali aktorzy z krakowskiego teatru. Wystawili dla Przedszkolaków oraz Uczniów klas II-III przedstawienie pt.: "Królestwo księcia Albinka". Spektakl miał charakter profilaktyczny, a tematyka była związana z zasadami dobrego wychowania.
  • 7 grudnia 2016r. szkolny kabaret Pardąsik przedstawił przygotowany na konkurs spektakl profilaktyczny pt."Zrywam się stąd".
  • 20 grudnia 2017r. uczniowie klas I- VII obejrzeli spektakl profilaktyczny Teatru Bajaderka pt. "Cyberprzestrzeń". Uczniowie dowiedzieli się, jaki wpływ mają nowoczesne wynalazaki na nasze życie oraz jak ważne jest zachowanie równowagi w korzystaniu z dobrodziejstw technologii tak, aby być bezpiecznym i szczęśliwym uzytkownikiem internetu.
  • 23.11. 2018 odbyły się warsztaty poświęcone uzależnieniu od Internetu. W spotkaniu wzięli udział Uczniowie kl. I, II, IVa oraz IV b. (Interaktywna forma teatralna)
  • 28 października 2019r. naszą szkołę odwiedził Teatr Bajaderka. Uczniowie mieli okazję obejrzeć przedstawienie profilaktyczne pod tytułem "Burza Mózgów". W trakcie spektaklu uczniowie sprawdzali, jaki wpływ na nasze zdrowie i życie mają uzależnienia i używki.