Rodzicu, napisz do nas ! RODO / Klauzula informacyjna Nr konta Rady Rodziców Skład Rady Rodziców Klub Rodzica Promowanie zdrowego stylu życia "Optymalny dorosły" Poradnik bezpiecznego wypoczynku Alergeny w żywieniu Ubezpieczenie dzieci Egzamin ósmoklasisty Hejt, jak sobie z nim radzić ? Dokumenty Rodzicu, wesprzyj dziecko w nauczaniu matematyki! Procedury w szkole (COVID-19) Odpłatność za żywienie Deklaracja dostępności Zdalne nauczanie Profilaktyczna opieka zdrowotna i stomatologiczna. Laboratoria przyszłości Harmonogram spotkań z rodzicami Godziny dostępności

Ubezpieczenie dzieci

W obecnym stanie prawnym nie ma regulacji ustanawiających obowiązkowe ubezpieczenia w odniesieniu do działalności szkół i placówek oświatowych. Zatem umowa ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dzieci i młodzieży szkolnej jest dobrowolną umową ubezpieczenia. Umowa ta może być zawarta wyłącznie z woli rodziców. Dotyczy to zarówno nieszczęśliwych wypadków zaistniałych w czasie zajęć edukacyjnych realizowanych na terenie szkoły, jak i w przypadku imprez i wycieczek szkolnych w kraju.

Wyjątek stanowią wycieczki lub imprezy zagraniczne, których uczestnikiem musi być osoba ubezpieczona od następstw nieszczęśliwych wypadków na podstawie § 7 ust. 2 rozporządzania Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie warunków i sposobu organizowania przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki krajoznawstwa i turystyki.

UBEZPIECZENIE SZKOŁA

NR POLISY SZKOŁA  - 922 000 584 642