Rodzicu, napisz do nas ! RODO / Klauzula informacyjna Nr konta Rady Rodziców Skład Rady Rodziców Klub Rodzica Promowanie zdrowego stylu życia "Optymalny dorosły" Poradnik bezpiecznego wypoczynku Alergeny w żywieniu Ubezpieczenie dzieci Egzamin ósmoklasisty Hejt, jak sobie z nim radzić ? Dokumenty Rodzicu, wesprzyj dziecko w nauczaniu matematyki! Procedury w szkole (COVID-19) Odpłatność za żywienie Deklaracja dostępności Zdalne nauczanie Profilaktyczna opieka zdrowotna i stomatologiczna. Laboratoria przyszłości Harmonogram spotkań z rodzicami Godziny dostępności

Laboratoria przyszłości

Nasza szkoła bierze udział w programie „Laboratoria przyszłości”. Celem projektu jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). W ramach Laboratoriów Przyszłości nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego potrzebnego w kształtowaniu i rozwijaniu umiejętności manualnych i technicznych, umiejętności samodzielnego i krytycznego myślenia, zdolności myślenia matematycznego oraz umiejętności w zakresie nauk przyrodniczych, technologii i inżynierii, stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych, jak również pracy zespołowej, dobrej organizacji i dbania o porządek na stanowisku pracy oraz radzenia sobie w życiu codziennym.

W ramach środków zakupiliśmy m. in: drukarka 3D, aparat fotograficzny, maszyna do szycia. ploter, hafciarka.

Koordynatorem projektu w naszej szkole jest p. Mateusz Guzy.

Więcej o projekcie https://www.gov.pl/web/laboratoria/o-programie2