Patron Szkoły Symbole Narodowe Informacje Nauczyciele Oddziały/klasy Nasza Dzielnica Model Absolwenta Losy Absolwentów Sylwetki Absolwentów

Nasza Placówka/Nasza Dzielnica

Informacje

Szkoła znajduje się w dzielnicy Ujejsce, ulokowana jest w zielonym, parkowym otoczeniu. Wyposażona została w boisko szkolne, bieżnię, salę gimnastyczną oraz stoły do tenisa. Budynek poddano termomodernizacji.

W skład Zespoł Szkolno - Przedszkolnego nr 2 wchodzą:

Szkoła Podstawowa nr 25 klasy I – VII

Przedszkole nr 7 cztery oddziały

Godziny pracy przedszkola – 6.00 – 17.00

Godziny pracy świetlicy szkolnej - 6.30 - 17.00

Placówka, w której znajduje się pracownia komputerowa z dostępem do internetu, brała udział w Rządowym programie rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych „Cyfrowa Szkoła”. W kolejnych latach baza dydaktycza szkoły była systematycznie wzbogacona o kolejne multimedialne zestawy interaktywne. Placówka brała również udział w Rządowym Programie "Aktywna tablica", co pozwoliło na zakup następnych dwóch zestawów multimedialnych oraz w programie"Laboratoria przyszłości".

Szkoła objęta jest monitoringiem.